Komunikat organizacyjny nr 2/2018

1.  1.Tegoroczne uroczystości odbędą się w Krakowie w dniach 4-5 sierpnia. W tych dniach gwarantujemy noclegi. NIE ZAPEWNIAMY NOCLEGÓW W DNIU 3 SIERPNIA.

2.   2.W dniu 4 sierpnia zakwaterowanie w Bursie od godziny 11.00

3. 3.Uwaga w dniu 4 sierpnia odbywa się w Krakowie wyścig Tour de Pologne w związku z czym ul. Focha nie będzie jeździła komunikacja miejska. Przyjeżdżający tego dnia samochodami muszą auta zostawić poza strefą zakazu APELUJĘ ABY ZMOTORYZOWANI PRZYJEŻDŻALI W DNIU 5 SIERPNIA – OD RANA RUCH NA ULICACH BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁ NORMALNIE.

4.  4.Główne uroczystości odbędą się 5 sierpnia i będą obejmowały przejście na Wawel, msza w katerze, przejście na Mały Rynek na lekcję śpiewania, przejście na Plac Szczepański skąd autobusami przejedziemy na Sowiniec gdzie nastąpi wieczorny apel.

5.   5.Zmianie ulegają zasady wejścia do Słomnik i Miechowa (szczegóły w harmonogramie).

6.   6.Szczegółowy harmonogram Marszu dostępny na stronie internetowej www.jodla.org

7.   7.Niestety nie wszystkie karty zgłoszeniowe zostały do nas przesłane. Niektóre organizacje strzeleckie bez informowania Komendy Marszu ustaliły inny termin składania deklaracji. W związku z powyższym informuję, że wyżywienie oraz inne niezbędne zostały zamówione na realny stan uczestników z poprzednich lat. Jeżeli do Krakowa przyjedzie większa  ilość osób to niestety część niezgłoszonych osób może zostać odprawiona…

8.   8.Oczekując na nasze spotkanie na Szlaku Niepodległości proszę wszystkich o rozwagę podczas wypoczynku i podróży.

Komendant LIII Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Dionizy Krawczyński