Komunikat organizacyjny nr 1/2017

W rocznicę śmierci Komendanta Piłsudskiego dajemy świadectwo pamięci o jego Czynie Niepodległościowym i wydajemy pierwszy komunikat o tegorocznym Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej.

ORGANIZACJA

1.       Tegoroczny Marsz odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent RP Andrzeja Dudy i Pani Karoliny Kaczorowskiej. Wzorem ubiegłego roku nie planujemy powołania Komitetu Honorowego. Wszystkie osoby i instytucje wspierające Marsz otrzymają tytuł: Partner Marszu.

2.       Marsz przebiegał będzie zgodnie z wypracowanym przez lata harmonogramem. Nie będzie noclegu w Książu Wielkim – trwają rozmowy nad zamianą miejsca noclegu. Oficjalna informacja co do trasy i harmonogramu zostanie podana w kolejnym komunikacie.

3.       Podczas Marszu odbędą się Zawody Marszowe w których udział nie jest obowiązkowy. Osoby nie biorące udziału w zawodach pokonują trasę w zorganizowanych grupach po wyznaczonej trasie (odwiedzając punkty kontrolne).

4.       Ograniczając biurokrację wprowadzamy tylko jedną kartę zgłoszeniową w miejsce dotychczasowych dwóch, które niewiele się różniły.

5.       Kartę zgłoszeniową należy przesłać jedynie w wersji papierowej (odchodzimy od dwóch wersji tj. papierowej i elektronicznej)

6.       Stroną internetową na której dostępne są wszelkie materiały, karty zgłoszeniowe, oświadczenia rodziców, tabela rozmiarów koszulek,  jest strona Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Jodła”: http://jodla.org/index.php/kadrowka 

7.       Wszelkie pytania do Komendanta w formie elektronicznej proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FINANSE

1.       Koszt udziału w Marszu przedstawia się następująco

- uczestnicy przydzieleni do plutonów pieszych: odpłatność 200 zł. Opłata obejmuje: wyżywienie, transport bagaży, noclegi, ubezpieczenie i inne wynikające z potrzeb.

- uczestnicy przydzieleni do patrolu kawaleryjskiego i służb taborowych kawalerii: odpłatność 10 zł. Opłata obejmuje jedynie koszt ubezpieczenia. Pododdział wyżywienie i transport zapewnia we własnym zakresie.

2.       Wszystkie osoby które do 31 maja 2017r. nadeślą karty zgłoszeniowe i dokonają wpłaty otrzymają koszulki marszowe (1 sztuka) zgodnie z rozmiarem zaznaczonym na karcie zgłoszeniowej. Tabela rozmiarów koszulek zostanie podana od dnia 15 maja.

3.       Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres: Dionizy Krawczyński Komendant Marszu Szlakiem „Kadrówki”, Występy 20, 29-105 Krasocin

4.       Opłatę należy przelać na konto bankowe: Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "JODŁA", Występy 20, 29-105 Krasocin. Numer konta: 86 2030 0045 1110 0000 0251 5610. Proszę o podanie nazwiska i imienia osoby której dotyczy wpłata.

5.       Wszystkie osoby, które prześlą kartę zgłoszeniową i dokonają opłaty po terminie 31 maja 2017r. także otrzymają koszulkę marszową, ale w tym przypadku nie gwarantujemy odpowiedniego rozmiaru (firmie produkcyjnej potrzebny jest czas na produkcję, a my zamówimy jedynie najpopularniejsze rozmiary dla „spóźnialskich”).

6.       W przypadku dużej ilości osób opisanych w pkt.7 może zdarzyć się sytuacja, że zamawianych „na zapas” koszulek nie wystarczy dla wszystkich.

 

Komendant LII Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej

                                            Dionizy Krawczyński

 

 

baner_v2_1

 
  Strona o AK Okręg Kielce

  PARTNERZY SRH "JODŁA":

 ompio strona

 logo orzeł biały